Mobilny serwisant urządzeń grzewczych / Technik obiektu. (TEREN: woj. zachodniopomorskie)

Opis stanowiska:

  • Serwis, naprawa i konserwacja urządzęń grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, kotły olejowe, koty gazowe, węzły cieplne, instalacje CO oraz CWU
  • Przeprowadzanie kontroli technicznych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektów
  • Raportowanie prac serwisowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na podległym rejonie wynikające z charakteru pracy serwisanta
  • Chęć do pracy i rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształceni technicznie mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu budynków
  • Mile widziana znajomość urządzeń i układów HVAC
  • Gotowość do pracy głównie w województwie pomorskim, okazjonalnie w województwach: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, zachodnio-pomorskie

Oferujemy:

  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia serwisowe
  • Szkolenia zawodowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielność w działaniu
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej

Załączniki (.pdf .doc .docx)