Oferta naszej firmy to szerokie usługi branży HVAC (ang. heating, ventilation, air conditioning)

Wykonujemy sieci, przyłącza i instalacje, montujemy urządzenia z zakresu branży grzewczej, sanitarnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

25

lat doświadczenia

40

osobowa kadra

+90

realizacji rocznie

Kompleksowe usługi gwarantuje kadra najlepszych specjalistów

Firma EKO-TECH Karol Słomski rozpoczęła swoją działalność 1998 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w mieście Gniew w województwie pomorskim.

Na przełomie 25-letniej działalności wykonaliśmy wiele inwestycji o różnym stopniu zaawansowania technicznego na terenie całego kraju. Uczestniczyliśmy także w większości wykonywanych prac w regionie. Przedsiębiorstwo rozwinęło się do niemal 40- osobowej kadry wykwalifikowanych specjalistów z branży.

Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę i doskonalimy umiejętności, obserwujemy także trendy i zmiany na rynku po to, aby być firmą, która kompleksowo obsłuży naszych klientów.

Współpracujemy z największymi!

Możemy pochwalić się realizacjami między innymi dla Wojska Polskiego, Rafinerii Gdańskiej, spółki Energa , Polskich Kolei Państwowych, Rejonowych Zarządów Infrastruktury, Polskiej Spółki Gazownictwa, Miasta Stołecznego Warszawa, a także Spółdzielni Mieszkaniowych, Domów Pomocy Społecznej, Straży Granicznej, uniwersytetów, akademii, szkół, sądów i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą

Współpracujemy z wieloma renomowanymi hurtowniami instalacyjnymi, co pozwala na stosowanie najlepszej jakości materiałów, odpowiadających obowiązującym normom i przepisom.