Inżynier/ Koordynator Serwisu HVAC

MIASTO : KOSZALIN

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Koordynacja robót serwisowych
  • Sporządzenie kosztorysów/ofert
  • Podejmowanie interwencji w wyznaczonych obiektach/kontakt z klientami firmy
  • Zapewnienie kontroli technicznych i okresowych przeglądów instalacji HVAC
  • Nadzór za prawidłową pracą kotłowni, systemów wentylacji-klimatyzacji, węzłów cieplnych, pomp ciepła.
  • Specyfikowanie części zamiennych, podzespołów i urządzeń
  • Współpraca z serwisantami działu serwisu oraz innymi działami firmy
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie branżowe techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów techniczno-organizacyjnych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie branżą HVAC
  • Kreatywność, samodzielność, dynamika działania

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Samochód służbowy
  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Załączniki (.pdf .doc .docx)